Wowwo Araba İlanları Neden Çok Görüntüleniyor

sevki akbulut | 9 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Wowwo bünyesinde bulunan tüm marka ve modeller en yenilerden oluşuyor. Tüm araçların teknolojik donanımlar tam olmakla beraber konfor düzeyleri de oldukça yüksektir. Bundan dolayı almak istediğiniz aracı kolayca site üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Firmanın kurumsal web sitesi üzerinde birçok araç seçeneği bulunuyor. Her aracın teknik bilgilerini görüntüleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm araç seçeneklerini firmanın mağazalarında bulabilirsiniz. Araç açısından geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Sektör içerisinde en çok tercih edilmesinin sebebi ise tüm araçları marka ve modellerine göre ayırmasıdır. Bu da kolay bir şekilde aradığınız aracı bulmanıza yardımcı oluyor.

En Yeni Model Araçlar

Firmada 2014 model araçlardan başlayan seçenekler ile tanışabilirsiniz. Araçları ararken filtre seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Size uygun filtreleri kullanarak hayal ettiğiniz araca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firma araç alanlara 1 yıla kadar 25 bin kilometre garantisi veriyor. Ayrıca yol yardımı ve konaklama hizmeti ile de size yardımcı oluyor. Sektör içerisinde sorunsuz bir şekilde araç satışı yaparak müşterilerine yardımcı olan Wowwo kurumsal hizmeti ile de ön planda yer alıyor.

Vadeli Araç Satışı

Vadeli olarak araç almak isteyenlerin uğrak yeri olan firma senetle vasıta satışı da yapıyor. 36 aya kadar taksitle araç alabilirsiniz. Senetlerinizi de düzenli ödeyebilir ve araç almak isteyen arkadaşlarınız var ise onların da almasını sağlayarak bir taksitinizin silinmesini sağlayabilirsiniz. Sizde hemen yeni bir model araç almak isterseniz firmanın web sitesindeki araçları görüntülemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal müşteri hizmetlerine de ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.