En Çok Tercih Edilen İkinci El Araçlar Hangileridir?

sevki akbulut | 15 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç almak hem avantajlıdır hem de doğru seçim yapılmadığında kötü sonuçlar doğurabilmektedir. İkinci el araç alırken son derece dikkatli olmak gerekmektedir. Aracı sahibinden almak ya da güvenilir, resmi olarak çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Bunun yanı sıra ikinci el araç piyasasında en çok tercih edilen ve daha garantili araçları bilmek de önem taşımaktadır. Daha fazla kullanılır olan, daha kolay park edilebilir olan, pratik olan, hız limiti konusunda güvenilir olan, kilometre olarak bizi zarar uğratmayacak olan… gibi seçenekler çoğaltılarak yazılabilmektedir.

Yapılan araştırmalara göre ikinci el araçlarda en çok satılan model ve markalar şöyledir. Renault Clio, Renault Fluence, Fiat Linea, Hyundai İ20, Opel Corsa, Opel Astra, Toyota Auris, Nissan Qasqai ve BMV 3 serisi olarak belirtilmiştir. Bu araçların 2. el araç tercihi konusunda en çok satılan araçlar olması yapılan resmi araştırmalar konusunda açıklanmıştır.

Wowwo İle Sorunsuz 2. El Araç Alımı Yapabilirsiniz

Birçoğumuz 2. el araç alımı yapacağımız zaman doğru tercih yapmak konusunda araştırma yoluna gideriz. Bunun için sağlam bir elden ya da güvenilir satış gerçekleştiren yerlerden araç almayı isteriz. Bu nedenle wowwo tam sizin aradığınız firma olarak sizleri bekliyor. Hem ödeme kolaylığı hem de daha güvenilir araç alımı için öncelikli tercih edeceğiniz bir kurum olarak Yeşil Holding bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir. Ödeme konusunda kredi çekmenize gerek kalmadan almayı seçtiğiniz aracın yüzde 30’ luk peşinat ödemesini yaptıktan sonra 36 ay ödeme seçenekli araç alabilmektesiniz. Aracınız her türlü bakımı yapılmış, gerekli yasal kontrolleri konusunda tüm işlemleri tamamlanmış olarak sizlere teslimatı yapman firma aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri ile araç almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bu nedenle güvenilir hizmet alacağınız yer olarak wowwo şirketinizi seçerek kazanan siz olabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.