Ödeme Planını Kendiniz Belirleyeceğiniz Şekilde Araç Almak İster misiniz?

sevki akbulut | 23 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç almak istediğinizde belirli bir bütçe belirleyerek araç arama yapmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede daha sağlıklı bir şekilde istediğiniz sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Günümüzde araç almak istediğinizde ödeme için banka kredisi kullanabilirsiniz. Ancak banka herkese kredi vermediği için ve 5 yaş altı araçlara finansman tanımadığı için istediğiniz modele ulaşım sağlayamazsınız. Bundan dolayı diğer ödeme alternatiflerini deneyebilirsiniz.

Ödeme Planını Siz Belirleyin

Araç alacağınız zaman kendi ödeme planınızı belirlemek sizin için nasıl olurdu. Bu konuda wowwo firması kurumsal yapısı ile ön planda yer alarak müşterilerine hizmet veriyor ve ödeme planını size özel olarak ayarlıyor. Firma müşterilerinden araç bedelinin %30 oranında peşin vermelerini istiyor. Geri kalan tutarı ise senetle taksitle ödeme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu da ayrı bir avantaj sağlıyor. 36 ay senetle ödeme yapabilmeniz de araç almak isteyenler için büyük bir fırsattır.

Senetle Araç Satışı

Senetle ikinci el araç almak firma ile mümkün hale gelebilmektedir. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firma tüm hizmetini de yasal olarak sürdürüyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilir ve kurumsal olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmanın bünyesinde birçok marka ve modele ait araç seçeneği de bulunuyor. Tercihlerinize bağlı olarak inceleme yapabilir ve yeni bir model araç sahibi olabilirsiniz.

Sizden herhangi bir şekilde farklı bir seçenek istenmiyor. En kısa süre içerisinde aracınıza sahip olabilmeniz için gerekli olan işlemler hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılıyor. Sektör içerisinde birçok kişi bu yolla araç sahibi olmuştur. Bundan dolayı sizde hemen başvuru yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.