Wowwo’da Aradığınız Marka Aracı Bulabilir Misiniz?

sevki akbulut | 29 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Son dönemlerin en gözde talep gören ikinci el araç satış noktası kuşku yok ki, Wowwo’dur. Firma Yeşil Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve bünyesinde birçok araç seçeneğini bulunduran kurumsal, adreslerden biridir. İkinci el araç almak isteyenler tercih ettiği aracın farkını kredi çekerek ödemeyi tercih ediyor. Fakat bankaya kredi başvurusu yapıp kredisi onaylanmayanlar ise senetle araç almak için Wowwo gibi kurumsal ikinci el araç satış noktalarını tercih ediyor. Wowwo ile araç almak istediğinizde aradığınız aracı kolayca bulabilirsiniz. Birçok araç seçeneğini bulabileceğiniz adreslerden biri olan Wowwo ikinci el araç satışından en güvenilir noktalardan biridir.

Aradığınız Aracı Ve Modeli Uygun Fiyatlarla Senetle Alabilirsiniz

Bünyesinde dünyaca ünlü arabaları ve modellerini bulunduran Wowwo müşteri memnuniyeti esası ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde Ford, Mercedes, Hyundai, Audi, BMW, Dacia, Ferrari, Fiat, Geely, Kia gibi birçok araba markasına ait araç bulmak mümkün. Bu araçları almak ya da incelemek için öncelikle Wowwo satış noktalarına giderek araç seçiminde bulunmanız ve bütçenize en ideal araçları inceleyerek satış işlemlerini başlatmanız gerekiyor.

Wowwo satış noktasına gittiniz ve birçok araç seçeneği arasından dilediğiniz aracı seçtiniz. Daha sonra ilgili satış temsilcileri ile görüşerek size özel fiyat ve avantajlardan yararlanarak aracı çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan taksit seçenekleri ile siz de senetle ikinci el araç almak için Wowwo avantaj ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz araca kasko yaptırmak isterseniz firma yine size yardımcı olacak ve kasko bedelini araç ödemesine dahil ederek kolayca ödeme imkanı sunacaktır.


Coprtying tüm hakları saklıdır.