Wowwo İle Araç Almak Neden Bu Kadar Güvenilir

sevki akbulut | 6 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

Kurumsal ve ilkeli çalışma politikası ile faaliyetlerini sürdüren Wowwo, ikinci el araç almak isteyenler için en güvenilir adreslerden biridir. Senetle araç almak istediğinizde öncelikle tercih ettiğiniz firmanın güvenilir ve ilkeli hizmet verdiğinden emin olmalısınız. Daha sonra ise satışa sunduğu araçları inceleyerek size hitap eden ve bütçenizi zorlamayacak araçlardan birini tercih ederek satın alabilirsiniz.

Wowwo Neden Bu Kadar Güvenilir Ve Dikkat Çekiyor

Kısa süre için de hızla büyüme gösteren Wowwo sadece ülkemizde değil dünyada da örnek model olarak gösterilmektedir. Web sitesi üzerinden anlaşmalı işletmelerle Wowwo güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanına senetle araç satış hizmetleri sunan Wowwo aynı zamanda İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara’da satış noktalarından da müşterilere araç satışı yapmaktadır. Kısa süre hızla büyüme gösteren Wowwo diğer illerde de satış noktaları açmaya hazırlanıyor.

Siz de eğer ikinci el araç almak istiyorsanız, senetle satış yapan ve Yeşil Holding bünyesinde hizmet veren Wowwo ile istediğiniz aracı 36 aya varan ödeme kolaylıklarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Senetle araç satışı yapan Wowwo Türkiye’nin en güvenilir adreslerinden biri ve bunun en büyük etkenlerinden biri ise Yeşil Holding bünyesinde hizmet vermesi ve ilkeli çalışma prensiplerinden kesinlikle taviz vermemesidir.

Güvenle siz de ikinci el araç almak istediğinizde banka kredisi çekmeden ve faiz kullanmadan Wowwo ile dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Ödemeleri yaparken %30 peşinat sonrasında  kalan tutarı 36 ay vadeye bölerek zorlanmadan ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.